מוצרי איפור מובילים לחורף לשנת 2018.

קליניק, במסקרה חדשהHigh Impact Lash Elevating.


ההבטחה:
מסקרה שלא נמרחת,לא מתקלפת ולא מתפוררת במים ודמעות מרימה את הריסים מעלה מבלי להכביד עליהם. המברשת האלכסונית מצפה בקלות כל ריס וריס בשכבות הניתנות להנחה זו על גבי זו עד למראה ריסים מופרדים הנפרשים במניפה כמו נוצה.

מרכיבים: שמן המאמיי מופק מזרעי פרי המאמיי ספוטה שגדל במקסיקו, מרכז אמריקה והקריבים. השמן הוא מקור מצוין לוויטמין 6B ו-C ונמצא כמועיל במיוחד כמרכך שיער, עור וקרקפת. המסקרה החדשה מכילה שמן מאמיי במטרה לשמור על בריאות הריסים ולהבטיח שהם יישארו גמישים ולעולם לא יהפכו נוקשים.

אופן המריחה – טכניקת ה”פוש אפ”התחילי בבסיס הריסים והטי את המברשת מצד לצד כדי לצפות את הריסים באופן אחיד ולהפריד ביניהם. חזרי על ריסי העין השנייה. למניעת גושים, הניחי לשכבת המסקרה הראשונה להתייבש לחלוטין לפני שאת מושחת שכבה שנייה או שלישית. למראה מרשים עוד יותר, צפי את שני צדי הריסים. משחי שכבה אחת על הצד  העליון של הריסים תוך הפניית המבט מטה ומשכי את הריסים כלפי מעלה תוך כדי צביעתם. עכשיו הפני את מבטך מעלה ומשחי שכבה שנייה על הצד השני של הריסים תוך כדי דחיפתם מלמטה.

מחיר: 109.00 ₪.

מותג האיפור המקצועי SMASHBOX COSMETICS משיק את שני גימורים חדשים בסדרת שפתוני BE LEGENDARY, לרגל ההשקה יצאה סמאשבוקס בשיתוף פעולה עם אמנית האיפור Vlada Haggerty, שהתפרסמה בזכות איפורי השפתיים היצירתיים שלה. Vlada גויסה לחולל מהפך במראה השפתיים על סט הצילום באמצעות שפתוניBe Legendary, ברק דמוי ויניל רווי בצבע עז המשדרג את פיד האינסטגרם.

מה זה: ג’ל שפתיים נוזלי רווי במיוחד, המספק צבע עשיר ועתיר בוהק במשיחה אחת. דומה לפיגמנטים בפיזור אחיד, המחזירים את האור מכל זווית ויוצרים שפתיים משורבבות במראה תלת-ממדי, הזוכה להתפחה אופטית. השפתונים מצוידים באפליקטור ג’ל גלילי, בעל טכנולוגיית שכבה דקה, המקלים על המשיחה והופכים אותה למדויקת, אחידה ונוחה, מלחחת את השפתיים ומונעת מרקם חולי.


עם השקת סדרת שפתוני BE LEGENDARY, אמרה אמנית האיפור המקצועית הבינלאומית לורי טיילור דייויס, “על הסט, אמני האיפור המקצועיים שלנו חיפשו את הצבע העצים ביותר ועם ברק הגלוס הבוהק ביותר. לכן פיתחנו את הפיגמנט הנוזלי עתיר הברק שמחליק על השפתיים עם שכבה אחת בלבד, מפיק תמונות מדהימות מכל צילום.”

גוונים: Bad Apple אדום חם, Bad B ורוד קריר קליל, Brick Trick אדום כהה / חום, Crush It מג’נטה כהה, Girl, Please ורוד / חום, Mauve Wife סגול חיוור קריר Pink Drank ורוד בינוני, Rose B4 Bros כחול / ורוד קריר.

מחיר: 115.00 ש”ח.

יופי באזז

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

נושא

ההודעה שלך