טיפולי ה- Hair SPA, של פיליפ מרטינ’ס, מותג היוקרה לטיפוח ועיצוב השיער.

מוצרי הספא והשיער של המותג היוקרתי לטיפוח ועיצוב השיער “פילפ מרטינ’ס” הם יותר מעוד מוצרי שיער, מדובר במוצרי שיער אשר ההגדרה  המתאימה להם היא יותר:  “ספא לשיער”. מוצרי השיער מיוצרים ממרכיבים טבעיים כמו חמאות שיאה, שמני זית ואלוורה  ואינם מכילים אמוניה, ניקל, עופרת, מתכות ושמן סינתטי, פרבנים ומלחים ומעולם לא נוסו על בעלי חיים.

מוצרי הספא לשיער של “פיליפ מרטינ’ס” מתאימים ומיועדים לשיער שעבר החלקות מכל הסוגים וכוללים מוצרי שיער לטיפולי קרקפת HAIR spa וסדרות טיפוליות שונות החל משמפו, מסכות הזנה לשיער וסדרות טיפוח לכל סוגי השיער (טיפול בנשירת שיער, שיער פגום ויבש, קשקשים, סבוריאה פסוראיזיס), צבעי שיער על בסיס שמנים טבעיים ללא אמוניה המצמצמים נשירה ולשימוש מקצועי בלבד, מוצרי עיצוב שיער ומוצרים משלימים.

 

 

טיפולי השיער הקיימים בחנויות הקונספט לשיקום השיער.

ניתן ליהנות ממגוון טיפולים ייחודיים לתופעות שיער נפוצות בחנויות הקונספט או במספרות המורשות ברחבי הארץ. כל הטיפולים מלווים בעיסוי קרקפת מאזן ומטהר וכל לקוחה יכולה לבחור את הטיפול הנכון לה בהתאם לצרכיה.

טיפול אנטי אייג’ינג: הזנה ושיקום לשיער, מגביר את זרימת הדם בבסיס השערה, על בסיס שמן זית ואלוורה המסייעים למולקולות לחדור בקלות לעור הקרקפת ולשיער ומותירים אותו רך ומשיי, מבריק וחזק.

טיפול לנשירת שיער: מסייע בהמרצת זרימת הדם בקרקפת, מחזק את רמת ה- Ph ואת סיב השערה על ידי הזנת מינרלים והובלתו לרמת איזון טבעית ומעודד את התחדשות השיער.

טיפול שמן חוחובה לשיער: מיועד לחיזוק ולטיפול בשיער פגום ויבש לאחר ביצוע פעולות כימיות והבהרה, להזנת הקרקפת והשיער מבלי לפגום בנפח שלו.

טיפול לשיער שומני, דק ודליל:  טיפול לניקוי DETOX והחייאת שיער שעבר טיפולים בחומרים כימיים, מעבה את סיב השערה ומותיר אותו רך ונעים למגע. הטיפול מתבסס על ג’ל אלוורה-הטיפול האידיאלי לניקוי קרקפת שומנית ולשיער יבש.

טיפול לקרקפת יבשה: הזנה לקרקפת והענקת לחות על ידי שימוש בשמן חוחובה וחומרים טבעיים ואיכותיים. הטיפול נועד אף לאזן קרקפת מגרדת, או מגורה תוך הזנה מושלמת של השיער.

טיפול לקרקפת שומנית וקשקשים: טיפול באמצעות ג’ל אלוורה טהור המומלץ לחיטוי קרקפת שומנית, מאזן ומחייה שיער שעבר טיפול בחומרים כימיים, ומעניק לו מראה רענן. הטיפול מתאים גם במקרים של כוויות שמש על עור פגוע או מגורה, ולצורך ניקוי ומניעת הופעת קשקשים.

טיפול לפסוריאזיס ולשיער יבש: טיפול משולב של ניקוי והזנת לחות לקרקפת ולשיער יבש, באמצעות שמני זית ואלוורה טבעיים, המזינים ומנקים את הקרקפת. הטיפול מאזן קרקפת מגורה או מגרדת, מזין את השיער ומותיר אותו רענן, מבריק ורך כמשי.

טיפול בסבוריאה ובקשקשים: מגביר את זרימת הדם, מאזן קרקפת מגורה או מגרדת, מנקה את הקשקשים, מעניק הזנה מלאה לסיב השערה ומתיר קשרים. הטיפול מסייע בהרגעת עור מגורה וסבוריאה הודות לשמני זית ואלוורה ומשפר משמעותית את מראה השיער.

שיקום לשיער שעבר טיפולים כימיים: הזנה מיוחדת לשיער ולקצוות יבשים המעניקים לשיער גמישות ברק ורכות באמצעות תמציות צמחים, שמנים צמחיים וחמאת קראטין המספקת חלבון והזנה.

להשיג במספרות הקונספט: פיליפ מרטינ’ס בצהלה תל אביב, שוהם וחיפה ובמספרות מורשות בלבד של המותג ברחבי הארץ

ובכתובת האתר: http://philipmartins.co.il

יופי באזז

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

נושא

ההודעה שלך