חברת NPM, מציגה את הטרנדים החמים בתחום איפור קבוע לקיץ.

לפי  NPM, החברה הבינלאומית המתמחה בתחום איפור קבוע , טיפולים פרא רפואיים וייצור טכנולוגיות, הטרנדים והטיפולים החמים המבוקשים באיפור קבוע לארץ החמים בתחום איפור קבוע לקיץ, הם איפור קבוע בעיניים להדגשת מבנה העין בשיטה מתקדמת ללא כאב, שיטה ייחודית למילוי גבות על ידי הדמיית זקיקי שיער לגבות מושלמות, שיטה לשחזור ועצוב גבה באמצעות איפור קבוע, תיחום והדגשת שפתיים.

 

 

איליינר: איפור קבוע בעיניים נקרא הדגשת קו הצמוד לריסים בגוון כהה בדרך כלל שחור, טיפול זה מבוצע באמצעות מכשיר לאיפור קבוע, נותן  מענה לנשים אשר מעוניינות להתעורר כל בוקר מאופרות ללא התעסקות מיותרת עם האיפור. האיפור נוח במיוחד במהלך כל ימות השנה זה, בעיקר לנשים אשר רגילות לשהות בבריכה או בים, ניתן לעצב את האיליינר בכל מיני עיצובים שונים, כגון: קו עבה , דק, חיצוני, מודגש, וכו”. איפור קבוע איליינר עשוי להחזיר מעמד זמן ארוך מאחר ובאזור מסגרת העין יש מיעוט של בלוטות חלב המייצרות הפרשה הפוגמת בפיגמנט האיפור. אורך הטיפול על ידי משה אלול כ-3 דקות לכל עין. טווח מחירים: 1200 ₪ – 1800 ₪

איישאדו: איפור קבוע של צללית בעיניים, יש אפשרות לבצע את האיישאדו במספר גוונים על פי בקשתה של הלקוחה. איפור אשר מתאים לנשים אשר מעוניינות להתאפר ולא תמיד יודעות כיצד. הצלליות באיפור קבוע נשארות במשך שנים רבות. ניתן לבצע את הצלליות באיפור קבוע במראה מעושן, מראה עדין, ניתן לבצע על קו האיליינר קו  נוסף בגוון בהיר יותר. איפור פרקטי ואיכותי הנשמר לאורך שנים. טווח מחירים: 1,200 ₪ – 1,800 ₪.

 

 

מילוי ותיחום שפתיים: תיחום והדגשת שפתיים על ידי איפור קבוע, ניתן לבצע קונטור בלבד על ידי תיחום הקו בגוון שהלקוחה בוחרת. כיום נהוג לבצע שילוב של תוחם ומילוי בגוונים עדינים וטבעיים. הטיפול מתבצע על ידי מיכשור לאיפור קבוע. כאשר מאלחשים את השפתיים כ-חצי שעה לפני הטיפול.

רשימת סניפים: הסניף המרכזי שד’ ההסתדרות 228, חיפה, רחוב החילזון 5 , רמת גן

שעות פעילות: ראשון עד חמישי : 9:00 – 18:30 שישי : 9:00 – 13:00. טלפון לבירורים: 04-870-22060

 

יופי באזז

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

נושא

ההודעה שלך