קמפיין המודעות העולמי, לסרטן השד של “קבוצת החברות אסתי לאודר” יוצא לדרך.

קמפיין המודעות העולמי לסרטן השד של קבוצת החברות אסתי לאודר שהוקם לפני 22 שנה ע”י אוולין ה. לאודר המנוחה ושהייתה שותפה  ליצירת הסרט הוורוד והקמת הקרן לחקר סרטן השד, יוצא השנה תחת הסיסמה: “בואו ננצח את סרטן השד אנו חזקים יותר יחד”. לפרוייקט השנה חברו “קבוצת החברות אסתי לאודר ישראל” ו”האגודה למלחמה בסרטן,” לרשת חנויות הפרחים “ZER4U” ובמסגרתו תימכר פקעת של פרח האמריליס הפורחת רק לקראת חודש אוקטובר בפריחה הוורודה, הפרח יהווה תזכורת שנתית ללכת להיבדק בדיקה מוקדמת המגדילה את סיכויי הריפוי 100% מסכום מכירת הפקעת,  יועבר כתרומה לאגודה למלחמה בסרטן.

קמפיין המודעות לבדיקה מוקדמת פועל כיום ביותר מ-70 מדינות וגייס עד כה למעלה מ-50 מיליון דולר לתמיכה במחקר, חינוך ושירותים רפואיים ברחבי העולם, לקמפיין השנה, התגייסו מובילי דעה רבים וביניהם: ליא קניג, גילה אלמגור, אושרי כהן, אורנה בנאי, ליאור רז, רון שחר, מגי אזרזר, טיטי איינאו, שביט ויזל, מירב מילר, מיכל ינאי, לירז צ’רכי, קסניה טרנטול, שיר אלמליח, ליאור נרקיס, אלמה דישי, טלי אורן צילמה הצלמת תמר קרוון, התמונות יהיו חלק מהקמפיין הדיגיטלי שילווה את חודש אוקטובר, חודש המודעות לסרטן השד.

635

היכל התרבות מואר בצבע הורוד המסמל את קמפיין מודעות סרטן השד

סרטן  השד הוא השכיח ביותר בקרב נשים בעולם, אחד מארבעה מקרי סרטן בקרב נשים בעולם הוא סרטן השד. הכספים המגויסים במסגרת קמפיין זה מנותבים למענקי מחקר אשר מתמקדים בכל תחומי המחקר שמממנת הקרן לחקר הסרטן: חקר הביולוגיה של גידולים סרטניים והבנת האופן בו מתפשטים תאי הסרטן מהגידול אל איברים חיוניים כגון המוח, הריאות, הכבד והעצמות, חקר תורשה ומוצא אתני והבנת האופן בו מוטציות בגנים מגבירות את הסיכון לחלות בסרטן, חקר אורח חיים ומניעה והבנת הקשר בין השמנה לבין הסיכון לחלות בסרטן השד, חקר שיקום מחלימים מסרטן והבנת השפעת הטיפול על הזיכרון והקוגניציה ופיתוח כלי לזיהוי גרורות על בסיס בדיקת דם טרם צמיחת הגידול. בישראל, פועלת “קבוצת החברות אסתי לאודר”,  בשיתוף “האגודה למלחמה בסרטן”, לקידום המודעות לסרטן השד.

אורן רווח, מנכ”ל קבוצת החברות אסתי לאודר בישראל מסר כי “המטרה של הפרויקט היא אחת והיא חשובה מכל: להזכיר לכל הנשים בישראל, כי בדיקה מוקדמת מצילה חיים.  השנה נמכור פקעות שיפרחו מידי חודש אוקטובר וזו תהיה תזכורת מושלמת וטבעית לנושא. הסכום בו יימכרו הפקעות הוא שווה לכל כיס ואנו צופים כי פרח האמריליס יפרח באוקטובר במאות אלפי בתים בישראל”.

 יוסי כהן, מנכ”ל זר פור יור : “רשת zer4u רואה בקמפיין זה כמהותי וחשוב לקידום המודעות של אבחון סרטן השד. שמחנו להירתם למטרה חשובה זאת ואנו תקווה כי שתוף פעולה זה אכן יעלה את המודעות לנושא בקרב הנשים בישראל”.

582

אורן רווח , מיכל רביד, מלכת היופי קארין עליה ומירי זיו מנכ”ל האגודה למלחמה בסרטן.

לדברי מירי זיו, מנכ”ל האגודה למלחמה בסרטן: “האגודה למלחמה בסרטן מובילה את המאבק בסרטן השד בכל החזיתות, החל ממחקר, קידום דרכי המניעה, הגילוי המוקדם, ועד שיפור דרכי הטיפול והשיקום של החולות והמחלימות. נכונותה של חברת אסתי לאודר להירתם למאבק בסרטן השד ראויה להערכה ומחזקת את פעילותינו ברמה הלאומית והבינלאומית.”.

מיכל רביד, מנהלת פרוייקט BCA:  רצינו השנה למצוא דרך להזכיר לנשים ללכת להיבדק על ידי מוצר יחודי שימשיך להזכיר להם כל שנה את חשיבות הבדיקה וכמובן הגילוי המוקדם וכן להמשיך לתרום לאגודה למלחמה בסרטן. הפקעת הינה רעיון שונה ויחודי ומשיגה למעשה את שתי המטרות האלו. שיתוף הפעולה עם זר פור יו ממשיך את המגמה שאנו נוקטים בה לשיתופי פעולה בין חברות לטובת החודש הזה שחל בכל העולם.

החל מאוקטובר 2016, קמפיין BCA העולמי של אסתי לאודר: יגיע למיליוני בני אדם בעולם עם המסר מציל החיים של ניתוב תשומת הלב הציבורית ממודעות לפעולה, יגייס 5 מיליון דולר לתמיכה במחקר, חינוך ושירותים רפואיים הקשורים לסרטן השד ברחבי העולם. יפנה את תשומת הלב הציבורית לחשיבות של גילוי מוקדם ובריאות השד באמצעות עלוניי הסברה,  ובאמצעות חלוקת סרטים ורודים בדלפקים של מותגי אסתי לאודר בכל העולם, יציע מוצרי “סרט ורוד” ברחבי העולם באמצעות מותגי הטיפוח, האיפור והבישום של אסתי לאודר במטרה לעורר מודעות ולגייס תרומות למחקר, יאיר מונומנטים ברחבי העולם באור ורוד וזוהר על מנת להעלות מודעות לבדיקה המוקדמת לסרטן השד.

פקעת פרח האמריליס יימכר ב- 20 ₪ בלבד בכל סניפי Zer4u ובאתר האינטרנט של הרשת www.zer4u.co.il ו- 100% מהסכום שייאסף מהמכירה יועבר כתרומה לאגודה למלחמה בסרטן.

 

יופי באזז

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

נושא

ההודעה שלך