“מינרז קוסמטיקס” איפור TO GO…

“מינרז קוסמטיקס” משיקה בימים אלו סדרת מוצרי איפור קוסמטי TO GO המותאמים לכל סוגי עור הפנים שאינם מכילים חומרים משמרים חומרי טעם, ריח וצבע, תוצרי נפט, טלק, שמנים סינתטיים ומכילים תמציות צמח אורגניות לשיקום העור ושיפור מרקמו.  

“הרעיון בהשקת הסדרה היה, למעשה, לקחת צעד קדימה את האיפור שכל אישה משתמשת, למקום פעיל ומשקם ובעל תועלות טיפוח עור הפנים. מדובר כאן במהפכה של ממש בתחום האיפור!! האיפור של מינרז שודרג למקום פעיל ומשקם, בעל תועלות טיפוח לעור. אין ספק כי זהו שילוב מנצח של מדע, טיפוח, טיפוח ובריאות בתוספת צבעים מהטבע”,כך אמרה עדי גילון, מנכ”לית ובעלים.


“מינרז קוסמטיקס” פיתחה סדרת מוצרי איפור קוסמטי חדשה,  המהווים השלמה לכל טיפול פנים ולאחריו, הם אינם חודרים לעור ומאפשרים לחומרים הקוסמטיים, שהותאמה במיוחד לעור הפנים באמצעות בעלות מקצוע מתחומי היופי והאתסטיקה  אשר עברו הכשרה מיוחדת לעבודה עם סדרת האיפור הקוסמטי את המוצרים  מתאימה בעלת המקצוע, לפעול בשכבות העור, ללא הפרעה ואף תורמים רבות להגנה מפני השמש והרדיקאליים החופשיים. 

הסדרה מותאמת ל: בני/בנות נוער הסובלים מאקנה ורגישויות לאיפור, גם באזור העיניים, נערות המתחילות להתאפר ודואגות לבריאות עורן נשים אשר לא נוהגות להתאפר כלל, מסיבות מגוונות, נשים לאחר ניתוחיים קוסמטיים בטוח לשימוש מיד לאחר טיפולים קוסמטיים, נשות האוכלוסייה הדתית – לשימוש בשבת, לצילומים – מעניק אפקט HD, אפשר לישון מבלי להסיר את האיפור, בלי רגשות אשמה, נשים בעלות עור בוגר, לא חודר לקמטוטים ומחזיר אור, נשים פעילות ספורטיבית עמידות לאורך כל שעות היום+הגנה מהשמש.

חברת “מינרז קוסמטיקס” נוסדה והוקמה על מנת לאפשר להתאפר על בסיס יומיומי ובבטחה עם מגוון מוצרים רב שימושיים המתאימים לכל סוגי העור ואף לעור עם רגישויות כגון אקנה, סבוריאה, רוזיציאה, רגישות לגלוטן ועוד. כל חובבת קוסמטיקה יודעת שכשהיא מתאפרת, האיפור חודר לעור פניה. כך שמוצרי האיפור הסטנדרטים המוצעים בשוק ברובם, עשויים מחומרים שאינם בהכרח טובים לעור ולעיתים אף מאיצים וגורמים לתופעות ורגישויות בלתי רצויות לטווח הרחוק.

סדרת מוצרי האיפור TOGO:  מגיעה באריזות מיני ייחודיות עם מברשת אישית. ניתן למצוא בה מוצרי מיני טאץ’ – 9 גווני צלליות רב שימושיות המשמשות גם כסומק, צבע לגבות, צלליות, צבע לשפתיים, לשיער, לק, המגיעים במארז מיוחד של 3 גוונים נפלאים כל אחד ומתאימים גם כמתנה מקורית וייחודית. את המיני ליפ ניתן להשיג ב- 4 גווני גלוס עשירים בפיגמנטים ליצירת עמידות. לא דביק.

 

 

יופי באזז

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

נושא

ההודעה שלך