מוצרי שיער חדשים

“שוורצקופף פרופשיונל” בהשקה מחודשת ומשודרגת של קו המוצרים- BC Hairtherapy עם שבע סדרות טיפוח חדשות המאפשרות שגרת טיפוח יומיומית, המותאמת אישית לפתירת מגוון בעיות ואתגרים בשיער עם טכנולוגיית Cell Perfector הבלעדית ל”שוורצקופף פרופשיונל”, שממלאת את החללים במשטח השיער ויוצרת מחדש את המשטח הטבעי, הקרוב לשלמות טבעית הגורמים לשיער להיראות שיער , חיוני, אלסטי וגמיש עם מראה בריא לפני שטח השיערה.

הסוד של סדרת BC Hairtherapy החדשה הוא טכנולוגיית Cell Perfector המשלבת את טכנולוגיית הקוטיקולה של Cell Perfector להתחדשות של משטח השיער עם טכנולוגית הקורטקס שלCell Perfector לבנייה מחדש של מבנה השיער, עמוק בתוך תאי השיער.  במצבו הטבעי והבתולי, השיער מכיל שכבת הגנה של ליפידים המורכבת ממולקולות,  מצבי סטרס חיצוניים, טיפול כימי או שימוש במכשיר עיצוב שיער בחום, מזיקים למשטח השיער וכל השרשרת נשחקת. נכון להיום טכנולוגיות טיפוח שיער יכולות ליצור מחדש שרשרות של עד 12 מולקולות בלבד. טכנולוגיית Cell Perfector בסדרתBC Hairtherapy החדשה ממלאת את החללים במשטח השיער בשרשרות של 18 פחמנים ויוצרת בכך מחדש את המשטח הטבעי של השיער באופן הקרוב לשלמות טבעית.  בנוסף לכך, השיער נבנה מחדש מבפנים עם שרשרות חומצות אמינו הזהות למבנה השיער – ליצירת שיער שנראה כאילו נולד מחדש: שופע חוזק, גמישות וברק.

תספורת טובה או צבע אטרקטיבי ויפה, משתדרגים והופכים לתספורת יפה  או לצבע עוצר נשימה, אך ורק אם השיער רך ובריא למראה. זהו דבר שג’ון גילספי, שגריר טיפוח השיער הגלובאלי החדש של “שוורצקופף פרופשיונל” יודע מניסיון אישי: “בדומה לשוורצקופף פרופשיונל, אני מאמין בתרבות טיפוח שיער הוליסטית. כל אישה חולמת על שיער יפה,  שיער בריא למראה הוא תנאי יסוד לשיער יפה והמסגרת לכל מראה שברצונך להשיג. מצב השיער משפיע על כל שירות שאנו מציעים ללקוחותינו, וזוהי הסיבה שייעוץ מקצועי של מעצב שיער ומוצרי טיפוח שיער טובים מאוד ומותאמים אישית, הם כה חיוניים. שירות טיפוח שיער מושלם צריך להיות עמוד התווך בעבודתו היומיומית של כל סלון לעיצוב שיער”.

להשלמת סדרת המוצרים לשימוש בסלון לעיצוב שיער ובבית, פיתחה “שוורצקופף פרופשיונל” מוצרים חדשניים ומתמחים, המותאמים בשלמות לטיפול בסלוני עיצוב השיער, במסגרת תיק מוצרי BC Hairtherapy – אלו הם סדרת טיפולי BC power shots. גישת השירות החדשה מעניקה למעצבי שיער הזדמנות להציע ללקוחותיהם חווית טיפול אישית יוצאת מהכלל ומאפשרת להם לשפר במידה רבה את שירותיהם. גם האריזה המודרנית החדשה משקפת את הגישה המקצועית מאוד.  מגוון מוצרי טיפוח השיער הורחב כדי לכלול את מוצרי ה”גיבורים” (Hero Products) החדשים והחדשניים.  

 

שבעה קווי טיפולי שיער- לכל צורכי השיער עם מגוון מוצריBC Hairtherapy , מעצבי שיער יכולים להציע ללקוחותיהם פתרונות טיפוח שיער ממוקדים לכל הצרכים הספציפיים של השיער ולהרכיב שיטת טיפוח שיער שמתחילה בסלון וניתן להמשיכה בבית, להשגת תוצאות עמידות לאורך זמן. ההשקה מחדש שלBC Hairtherapy  כוללת את שבע סדרות מוצרי השיער: סדרת Repair Rescue– לשיער פגום, הכוללת: שמפו, שמפו להזנה עמוקה, ספריי קונדישנר ללא שטיפה, קונדישנר, מסכה, מסכה להזנה עמוקה, קרם קצוות סילד אנדס. סדרת Color Freeze– לשיער צבוע ומחומצן, הכוללת: שמפו ללא מלחים, שמפו עשיר לברק וחיות, שמפו סילבר, ספריי קונדישנר ללא שטיפה, קונדישנר, מסכה, סרום ברק, קרם הגנה מחום. סדרת Moisture Kick– לשיער יבש, הכוללת: שמפו, ספריי קונדישנר ללא שטיפה, מסכה, קרם יופי, קרם עיצוב. סדרת Volume Boost– לשיער דק וחסר נפח, הכוללת: שמפו, קרם ריענון יומיומי.סדרת Time Restore– לשיער בוגר, הכוללת: שמפו, קונדישנר, מסכה, ספריי חידוש, סרום חידוש.סדרת Smooth Perfect– לשיער שקשה לשליטה וקשה לסירוק, הכוללת: שמפו, קונדישנר, מסכה, קרם ריכוך.סדרת Hair Activator– לשיער דליל, הכוללת: שמפו, טוניק מחזק, סרום. למידע נוסף נא לבקר באתר www.schwarzkopf-professional.com או www.press.henkel.com

 

PHYTO PARIS משיק אמפולות לטיפול בשיער דליל אצל נשים.

 

לטיפול בשיער דליל אצל נשים,  הגורמים לנשירת שיער הם יכולים להיות עקב חילופי עונות ושינויי מזג האוויר, לחץ, תזונה לא מאוזנת, שינוי הורמונאלי עקב הריון וכד’ .

המרכיבים: ריכוז גבוה של רכיבים צמחיים פעילים כמו תמצית זרעי ענבים הידועה כעשירה בפנול, סטרואידים וחומצות חיוניות רבות לחיזוק התא,  גינקו-בילובה הידוע כמשפר באופן ניכר את זרימת הדם ומשמש כנוגדן חמצון, צמח הויברונום  בשילוב ויטמינים ומינרלים שהוכחו כמשקמים ומזינים את פקעת השערה.

מחיר אמפולות + שמפו במתנה: 270 שקל.

חברת גרין משיקה מסכת גרגרים

 

ההבטחה: מטפחת אשר מעניקה  לשיער רכות, גמישות, חוזק וברק נפלא. נותן לשיער טיפול לטווח ארוך ובנוסף  מסייע לשמירה על שיער חזק חיוני ומבריק

מרכיבים: תערובת של תמציות צמחים , שמן זית , ויטמינים וחלבונים נוגדי חימצון.

השילוב של סויה אורגנית והקרטין יוצר מסכת הזנה אופטימלית אשר משקמת את עור הקרקפת ומחזירה גמישות, מעניקה ברק ורכות מחודשת.

מחיר:  149  ש”ח

 

יופי באזז

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

נושא

ההודעה שלך