בשמים חדשים לוולנטיין דיי, 2016

 

Valentine’s Day הוא הזמן לפנק ולהתפנק עם הבשמים החדשים שהושקו במיוחד עבור יום האהבה.

 

 טום פורד משיק את הבושם BLACK ORCHID (הסחלב השחור) הוא ניחוח על גילי, עשיר, חושני, מפתה ומזמין.

ההבטחה: זהו אוסף של אקורדים עשירים ואפלים העשויים משיקוי משכר של סחלבים שחורים ועצים לחים וחמים, המועצם בליבו של הבושם ויוצר ארומה מפתה וממכרת.שנועד ליפות עוד יותר את ניחוחו הטבעי של העור מזכיר את ניחוחות העבר, כאשר תמציות יקרות שימשו לקישוט וייפוי הגוף.

הניחוח: מתחיל עם תמהיל של פטריות הכמהין שחורות, ילאנג-ילאנג ושמן לבונה. ברגמוט רענן ודומדמניות גוני פרחים כהים ומתוחכמים כגון חבצלת שחורה, אירוס שחור וורד סנטיפוליה ומדגישים אותו. תערובת של שזיף שחור ועסיסי, פלפל שחור, תמצית רום בלתי מהולה ועץ לוטוס חושני מוסיפים נופך מסקרן ודרמטי חושניות חמימה חודרת לניחוח עם אקורד שחור, אנין ומושחת המציג לראווה תווים של וניל שחור, קוקוס, זנגביל, אננס עסיסי וצימוקים שחורים שזכו לנשיקת חלב חמימה ונגיעת קינמון. אקורד ייחודי זה ניחן באיכות עמוקה, ממכרת ואכילה הגובלת בחטא. דמעות וניל, פולי טונקה, ווטיבר, פצ’ולי וקטורת מתווספים בכדי ליצור כוח חם ומשכר המתעטף בחיבוק אחרון של בלזם פרו ואלגום.

להשיג בלעדית ברשת אפריל 50 מ”ל – או דה טואלט– 402 ש”ח, 100 מ”ל – או דה טואלט – 555 ₪

דונה קארן משיקה 3 ניחוחות במהדורה מוגבלת בניחוחות רומנטיים:

DKNY BE ELECTRIC LOVING GLOW: ניצוץ של דומדמניות שחורות ועסיסיות; ענבים חמצמצים ואננס מרווה מתפוצצים בהקדמה הנמרצת של הניחוח. יסמין וסיגליות גדולות משתלבות באופן מושלם בתווי משמש תאוותניים ווניל אלגנטי, ענבר עשיר ומושק מלטף מסיימים את הניחוח באלגנטיות ומותירים שובל של התרגשות עוצרת נשימה

DKNY BE ELECTRIC BRIGHT CRUSH: נועז ומשוחרר, מלון שופע אל תוך תמהיל מנצנץ של ברגמוט ודומדמניות שחורות בעוד ששזיף מתוק ומלא חיים נעטף בתווים פרחוניים ונשיים של פלומריה ריחנית ואדמונית בלב החושני ועוצר הנשימה של הניחוח. ענבר זהוב, וניל ועצים שמנתיים מוסיפים חמימות מחשמלת לנשיות המתפרצת.

DKNY BE ELECTRIC CITRUS PULSE: ביטוי מסעיר של נשיות צוהלת נפתח בתערובת מלאת חיים של נקטרינה, מנדרינה ופסיפלורה. זרם פרחוני שוטף את הניחוח עם זר של יסמין אבסולוט, פריחת פלומריה ומגנוליה רוויית דבש. מתיקות מעודנת של בנזואין, מושק חמים ואלגום עשיר ושמנתי מתמזגים לשיקוי מקסים.

מחיר: ל- 50 מ”ל, K- 395.00 ש”ח, מחיר השקה: 149 ₪ עד סוף חודש מרץ. 

קלווין קליין משיק את Ck2 הבושם הראשון בקטגוריית ה Gender Free, אחרי שהשריש את קטגורית היוניסקס, חוזר קלווין קליין ומייסד קטגוריה חדשה בשמי Gender Free, אין בושם בשבילו או בושם בשבילה וגם לא בשבילו ובשבילה. Ck2 הוא בושם לכולם בלי יוצא מן הכלל ללא כל צורך בהגדרה מגדרית.

ההבטחה: אבולוציה חדשה המותאמת לימינו אנו המעצימה ומחזקת את כל הרעיון מאחורי הגדרת היוניסקס בכך שהיא פותרת אחת ולתמיד את השיוך של בושם למגדר. 

הניחוח: תו עליון: ווסאבי, מנדרינה, עלים מזוקקים של סיגליות, תו אמצע: ניחוח של בטון רטוב, אירוס, ורדים, תו תחתון: סנדלווד, קטורת, אלמוגים

מחיר: 50 מ”ל 199.00 ₪.  100 מ”ל 279.00 ₪

יופי באזז

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

נושא

ההודעה שלך