המתחרים למקומות צאו/”ישראמן נגב 2015″

 

פטר ווברוסק הצ’כי, אלוף ישראמן נגב אילת בשנתיים האחרונות, ו-סרג’ו מרכוס מפורטוגל, מנצח איש הברזל בברצלונה, מבכירי אנשי הברזל בעולם, הבטיחו את השתתפותם בישראמן נגב והאיטלקי מסימו קיגנה והאיטלקיה מרטינה דוגנה, מהשורה הראשונה ברמתם, ישתתפו בחצי ישראמן לצד ההולנדי אדו ואן דר מיר שניצח בשנה שעברה בישראמן נגב 2014.

ביום שישי, 30.1.2015, עוד לפני הזריחה, יזנקו 1600 משתתפים מהם כ-350- נשים מ-26- מדינות, ל”ישראמן 2015″ האתגר הספורטיבי מהקשים ביותר שיש. המשתתפים יחלו בשחייה של 3.8 קילומטרים, יעברו לרכיבה על אופניים במסלול של 180 קילומטרים ויקנחו בריצת מרתון למרחק של 42 ק”מ ו-195 מטרים.  מדובר במאמץ שנמשך בין 9 וחצי שעות ל 17- שעות.

תקציב ישראמן נגב 2015  יהיה הגבוה ביותר מבין כל תחרויות איש הברזל שנערכו עד כה בישראל ויעמוד על כ-2 מיליון שקלים. ניר ברק, מנכ”ל שוונג אירועי ספורט, הבעלים והמארגנת של “ישראמן נגב” אמר: “תחרות הישראמן נגב מוכיחה לספורטאים בארץ ובעולם כולו כי למרות הקשיים הכספיים, המגבלות האזוריות והריחוק ממרכזי אירועי הספורט העולמיים באירופה ובארה”ב, אפשר להעמיד תחרות בקנה מידה עולמי כל שנה ולעמוד בשורה הראשונה עם 10 תחרויות איש הברזל המובילות בעולם בגאון ובביטחון. התחרות השנה תהיה הגדולה ביותר, המושקעת ביותר ותכלול את העומק המקצועי של ספורטאים בינלאומיים מהשורה הראשונה”. 

 

ניר ברק מנכ”ל שוונג מעניק לשלמה לוסטיג, סמנכ”ל השיווק של “נגב” את החולצה הראשונה של “ישראמן נגב”.

חנה פרי-זן, יו”ר דירקטוריון פעילים ניהול תיקי השקעות, אחת ממעניקות החסות לישראמן נגב אילת אמרה: “תחרויות ספורט וניהול תיקים בשוק ההון חולקים ערכים דומים של מקצועיות חתירה להישגים גבוהים ואורך רוח. כמנהלי תיקי השקעות ומניסיוננו העשיר, אנו מזהים התאמה גבוהה בין אנשים המנהלים אורח חיים ספורטיבי לבין חתירה להישגים בתחום הפיננסי. מסקר שערכנו ישנה קורלציה בין חיבור לספורט והבחירה באפיק של ניהול תיקי השקעות. מהסקר עלה כי הזיקה של אנשי קהילת הברזל לניהול תיקי השקעות גבוהה יחסית לכלל האוכלוסייה. מהסקר עלה מהסקר כי מידת האופטימיות הכלכלית גבוהה יותר אצל אנשי ברזל ביחס לשאר האוכלוסייה הבוגרת – הן לגבי מצבם הכלכלי האישי והן לגבי המצב הכלכלי של המשק הישראלי.

בארוע ההשקה שנערך באולם התצוגה של “נגב” מעניקת החסות הראשית לישראמן נגב אילת 2015 , העניק ניר ברק מנכ”ל “שוונג  לשלמה לוסטיג, סמנכ”ל השיווק של “נגב” את החולצה הראשונה של ישראמן נגב והשחיין האולימפי, גיא ברנע, שייצג את ישראל במשחקים האולימפיים בבייג’ינג  2008 ומתכונן למשחקים האולימפיים בריו 2016, הרצה באירוע ההשקה של הישראמן נגב 2015 על מצוינות  בספורט ועל הדרך שעבר.

נתונים כלליים לגבי ה”ישראמן שיערך באילת ב-30.01.2015: כ-8000  אורחים יגיעו לאילת, 1,600 משתתפים יעברו בתחרות יותר מ- 160,000 ק”מ, 750 מטר מתקני אופניים, 100 ק”ג בננות. 

יופי באזז

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

נושא

ההודעה שלך