תמיד אישה, הצ’ופרים הקטנים שאנחנו מקבלות פשוט כי אנחנו נשים.

אביבית בר זוהר קצת הפכה את זה לבדיחה, אבל תכלס, נשים באמת מקבלות הרבה פינוקים וצ’ופרים, רק בזכות היותן נשים. מה למשל? הנה רשימה שתעלה לכן חיוך על השפתיים.

רוב החנויות ורוב העסקים מכוונים לנשים

מכירות את הגברים האלה שמנסים להיות פאשניסטיים? החלום שלהם זה להסתובב שעות בקניון, להיכנס לחנות אחרי חנות ולמדוד בגדים בכמויות. למה זה חלום? כי רוב חנויות הבגדים פונות לקהל של נשים בלבד. ברוב החנויות אין בגדי גברים, ומן הסתם יש גבול ליכולת של גברים חובבי אופנה להיכנס שוב ושוב לרנואר, קסטרו או גולף. גם חנויות האקססוריז פונות לנשים ונערות, רוב חנויות הנעליים, ועוד לא התחלנו לדבר על מגוון חנויות האיפור, ודוכני המניקור והפן. לנו כנשים זה נראה מובן מאליו שכל הקניון פתוח לנו ולצרכים שלנו, אבל תחשבו שנייה על בחור שמת להתלבש מיוחד וסטייליסטי, ואין לו כמעט לאן ללכת.

גם כשאנחנו נראות רע, אנחנו יכולות להיראות טוב

זה לא בדיוק פינוק שאנחנו מקבלות אלא יותר צ’ופר שלנו כנשים. אנחנו יכולות להתעורר אחרי לילה שבו כמעט לא ישנו, עם שקיות ענק מתחת לעיניים, שיער פרוע ויבש, לחיים נפולות כמו בולדוג צעיר – ולצאת מהבית חצי שעה מאוחר יותר כמו דוגמניות זוהרות, מתוחות ומתוקתקות. אנחנו כנשים יכולות להתאפר, לעשות תסרוקות זוהרות ולשנות את המראה שלנו כמעט לחלוטין בעזרים חיצוניים קטנים ולא יקרים. גבר לעומת זאת, לא יכול לעשות כלום, חוץ מאשר להתפלל לאלוהי האסתטיקה שמחר בבוקר הוא יתעורר עם עור מתוח וריסים שחורים וארוכים. כמובן שיש גברים שמתאפרים, אבל אתן לא באמת מכירות כאלה שמתעוררים בבוקר, מורחים ליפסטיק ורימל ויוצאים לעבודתם כסוכני מכירות של דיו למדפסת.

נשים משלמות פחות בביטוח לרכב

אין פה רמיזה שוביניסטית על נשים ונהיגה. נשים באמת מקבלות צ’ופר מצוין בעלויות וכיסויי ביטוח רכב, בביטוח Lady AIG – הנחה משמעותית ומנגד כיסוי גבוה ואיכותי. אם תהיתן, אגב, מה עשינו שזכינו בביטוח רכב מוזל, כדאי שתשאלו מה לא עשינו. סטטיסטית, לא עשינו תאונות, לא היינו מעורבות בתאונות, לא הפגנו זלזול בכביש ולא נסענו מהר מדי. נשים הן נהגות טובות יותר מגברים, זהירות יותר ואחראיות יותר. זו הסיבה שנשים מקבלות יחס מועדף בביטוח הרכב ותנאים מצוינים. ואין מה להגיד, ההנחה הגדולה הזו בהחלט מדרבנת אותנו להמשיך ולנהוג בצורה טובה ובטוחה. זה והעובדה שאנחנו לא רוצות למות, כמובן.

פינוקים של גוף ונפש

ברור שגם גברים עושים לפעמים מסג’, אבל אצל נשים זו כמעט דת, ומשהו שמאד ברור שמגיע לך לעשות, בהיותך אשה. ואם מעורבת בעניין גם חברה טובה, אז בכלל תענוג. תוסיפו לזה גם כוס יין ואוכל, ונגמר הסיפור של כל הדברים האחרים בעולם. כמעט כלום לא משתווה למסג’ מענג בכל הגוף, לטיפות עדינות ולחיצות במקומות שכואבים, אבנים חמות שמרגיעות את הנפש מכל הלחצים שלה, מהעצבים האלה שאנחנו אוגרות בכל מקום בגוף. ואיזה כיף אחר כך ללבוש חלוק, ולשוחח עם החברה הכי טובה, כאילו אנחנו שתי דמויות מאופרת סבון שאלה החיים השגרתיים שלנו?

נשים נכנסות חינם למועדונים

בעלי מועדונים יודעים שנשים במועדון אומר גם גברים במועדון. נשים יכולות בכיף ליהנות רק עם עצמן, אבל גברים (סטרייטים) לא ממש יידעו מה לעשות עם עצמם, ללא נשים בקרבתם. זו הסיבה שנשים מקבלות הרבה פעמים כניסה חינם לאירועים ומסיבות: תיכנסו, כדי שגם גברים יבואו אחריכן והמקום יתמלא אנשים.

נשים הן המלכות של כל אירוע

מכירות את זה שאתן מתחתנות, ואף אחד לא מתייחס אליכן? פחח, ברור שאתן לא מכירות. זה לא קרה לאף אחת, מעולם. אבל לגברים זה קורה לפעמים: גבר יכול להגיע לחתונה של עצמו, ואיזה מנהל אירוע שלא כל כך מבין מי נגד מי, מבקש ממנו להביא עוד בירה או לארגן את השולחן מאחור. לעומתו, הכלה ביום חתונתה היא מרכז העניינים, המלכה הזוהרת שיום שלם עבדו עליה מומחי יופי וטיפוח, שמגיעה לאירוע שלה נוצצת וחשובה כמו ביונסה באירוע הסופר בול. אגב, גם באירועים אחרים נשים הן תמיד הזוהרות, הבולטות, אלה שמתכננות, מפעילות ומנהלות את האירוע. למה זה ככה, בעצם? כי לנשים חשוב שלכולם יהיה טוב, שיהיה טעים, שיהיה נעים.

 

יופי באזז

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

נושא

ההודעה שלך