מותג תכשיטי היוקרה הגרמני SCHAFFRATH משיק את קולקציית CINECT לסילבסטר 2018.

רשת תכשיטי אימפרס חושפת את קולקציית תכשיטי סילבסטר 2018, של מותג תכשיטי היוקרה הגרמני SCHAFFRATH המשיק ברחבי העולם את  קולקציית CINECT נוצרה בשיתוף עם מעצב התכשיטים Selina Rempp, תוך כדי הצבת דרישות גבוהות ביותר לגבי עיצוב גימור שאותם ניתן לראות בקולקציית תכשיטי סילבסטר 2018 העשויה מזהב ויהלומים והמתאפיינת בחדשנות המבוססת על אומנות מסורתית ושימוש בחומרי גלם יקרים המביאה לקדמת הבמה את הקונספט הראשון מסוגו בעולם של היהלום המרחף.

 

 

מותג SCHAFFRATH הוקם לראשונה בשנת 1923, ע”י יצרן תכשיטי היהלומים גברודר שפראת, Gbrüder Schaffrath שהחל לייצר תכשיטים מיוחדים תוך שימוש בחומרי גלם יקרים כמו 18 קרט זהב, פלטינה וביהלומים איכותיים ומאז זה הפך למסורת. כיום המותג נמצא בבעלותו של אלכסנדר לואיז המשמש כמעצב התכשיטים של המותג ונחשב כיצירתי חדשני, בלתי נלאה, בקיא בכל הטרנדים, מכתיב ויוצר מגמות בעולם העיצוב.

 

 

המסורת ארוכת שנים של המותג שפארת בשילוב אומנות ותשוקה פראית של מעצב התכשיטים אלכסנדר לוז מבטיחה עיצובים נעימים חדשניים וייחודיים, יצירות עם  דיוק ושלמות. לכל תכשיט מצורפת תעודה, אשר מאשרת את האותנטיות של כל תכשיט, טוהר הזהב איכות היהלומים  וכן גם את סמל האיכות.

 

 

את קולקציית CINECT לסילבסטר 2018 של מותג התכשיטים SCHAFFRATH ניתן למצוא בחנות הגדל של רשת IMPRESS ב-TLV MALL.

 

יופי באזז

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

נושא

ההודעה שלך