השקת קולקציית Signature HS, של H.STERN.

ה.שטרן משיקה את קולקציית Signature HS תכשיטים קלאסיים אלגנטיים בשיבוץ יהלומים עשויים זהב צהוב בעיצובים שונים כשראשי התיבות של הנס שטרן, מייסד H.Stern היוו את ההשראה המרכזית לקולקציה החדשה Signature HS, הקולקציה חושפת מנעד עשיר של טבעות, עגילים וצמידים עשויים זהב צהוב 18 קראט עם גימור מוברש ושיבוץ יהלומים, המשלבים בצורה אלגנטית את ראשי התיבות  HS, המזוהים עד היום כחתימת המותג הרשמית.

 

 

על מנת ליצור את האותיות באופן עדין ואלגנטי, בחנו מעצבי המותג במשך שנה צורות שונות של קליגרפיה עד שהגיעו לתבנית המושלמת. הקווים הישרים והעוצמתיים של האות H בתכשיטי הקולקציה מאזנים את הקימורים של האות  S הנשית, בעלת הפיתולים החושניים. בעוד H מייצגת את הבסיס האיתן של החברה, התנועתיות של S מרמזת על האבולוציה וההתפתחות המתמשכת של המותג.

 

 

קולקציית Signature HS הכוללת עיצובים שונים של טבעות בזהב צהוב לצד טבעת אחת יוצאת דופן, עשויה זהב לבן 18 קראט בשיבוץ פאווה. בעגילי הקולקציה חישוקים מסוגננים ועגילים ארוכים עדינים משובצים יהלומים, המדגישים את עיקולי האות S. הצמידים הקשיחים קיימים בשלוש גרסאות שונות שבמרכזם האות S משובצת יהלומים המייצגים את הסגנון העכשווי והקלאסי של המותג.

 

 

 

גולת הכותרת של הקולקציה מתבטאת בצמיד גדול ומרשים המורכב מ-14 לוחות מתפתלים החובקים את פרק היד ומדמים את האות S. הצמיד משובץ ב-350 יהלומים, פרי מלאכת עיצוב ידנית של אמני ה.שטרן שנמשכה על פני 3 חודשים.

 

 

 

ביטוי עוצמה הנשית אשר לאחרונה מקבלת תנופה ואת המקום הראוי לה  בא לידי ביטוי בצילום הקמפיין אותו הגו ויצרו מנהל הקריאייטיב ומנכ”ל החברה רוברטו שטרן בשיתוף עם אזאדה זוראגי, Azadeh Zoraghi, עורך ראשי במגזין Narcisse היוקרתי, בקמפיין מצולמת אשה ערומה  נטולת איפור במראה טבעי העונדת את תכשיטי Signature HS, חתימת המותג בתכשיטי הקולקציה עם קימורי האות S מבטאים נשיות וצמיחה אישית, מתכתבים עם תמונות הקמפיין ומשלימים האחד את השני.

 

 

במקביל לקמפיין, ה.שטרן ו- VOGUE יוצרים בפעם החמישית גרסה ייחודית בעברית של מגזין האופנה היוקרתי שיופץ ללקוחות ה.שטרן, המגזין בנראות המוכרת של VOGUE, מכיל 100 עמודים בהם כתבות על אושיות אופנה, מבט על תכשיטים על זמניים, המלצות, סיקור מגמות אופנתיות והפקות אופנה מיוחדות חתומים בידי צוות הכותבים, צלמי האופנה המובילים והעורכים של ווג ברזיל בשיתוף הצוות הקריאטיבי של ה.שטרן

הקולקציה תושק בחנויות הדגל של הרשת ברחבי הארץ במהלך חודשים נובמבר ודצמבר.

 

יופי באזז

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

נושא

ההודעה שלך