קולקציית בגדי הים לקייץ 2017, של ביליבונג.

כבר כמה שנים שמלתחת “הביקיני” במגמת התחזקות ומככבת בחופי הים הישראלי. בעונת קייץ 2017,  קולקציית בגדי הים לקייץ  של BILLABONG, שהמוטו המנחה אותה הוא “החיים יפים יותר בבגד ים” כשכל זאת מתבטא בגזרות סקסיות ונועזות המאפשרות לבנות ישראל להרכיב את מלתחת הביקיני שלהן בסגנון ה MIX & MATCH עשיר ומגוון, עם שלל סגנונות, גזרות וצבעים.

 

הביקיני של BILLABONG אשר ידוע כמכתיב טרנדים בעולם בגדי הים, קיים בעשרות גזרות נוחות , סגנונות, דגמים ומורכב מחומרים מיוחדים שהותאמו הן לקיץ הישראלי והן לגולשת שהפכה  את הבגד ים, לעור השני שלה ומבחינתה מדובר בדרך חיים של ממש, בנוסף, נזכה לראות הרבה גזרות לא שגרתיות, כאלו המתעלמות מפחד של פסי שיזוף “יפים/לא יפים” והמתמקדות בעיקר בגזרות מחמיאות ותחושת נוחות אינסופית.

 

 

מלבד בגדי הים קיימות בקולקציה הרבה גופיות מגניבות, שמלות יום סופר נוחות וסקסיות וג’ינסים קצרים וסקסיים, קולקציית אופנת גלישה ואופנת רחוב, הקולקציות מעוצבות באוסטרליה וקליפורניה בהשראת וע”י גולשים ואמנים שחיים את אורך החיים החופשי הזה של ים, שמש ומעט דאגות, הגולשות היו תמיד חלק בלתי נפרד מתרבות הגלישה.

 

 

חברת BILLABONG נוסדה באוסטרליה ב1973 ע”י גורדון מרצ’נט. מרצ’נט שהיה גולש, לא הסתדר עם המכנסיים שלו בזמן הגלישה  שעד אז היה נהוג לגלוש עם ג’ינס גזור, מכנס התעמלות או תחתונים, במחסן שמאחורי ביתו הוא החל לייצר מכנסיים שיתאימו בדיוק לגלישה, מהבד הנכון, בגזרה הנכונה וע”י שימוש בטכניקות מתאימות. לא עבר זמן רב עד שנאלץ לעזוב את המחסן, ולשווק את מוצריו ברחבי אוסטרליה. מאז הפכה BILLABONG למותג הגלישה המוביל בעולם עם סניפים ב65 מדינות.

 

יופי באזז

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

נושא

ההודעה שלך