קולקציית שמלות הכלה לעונת החתונות בקיץ 2016

הצצה לקולקציות החדשות של  גליה להב וליהיא שמריך כהן מבית האופנה LUMINARY, מעצבות האופנה לשמלות כלה ולשמלות הערב.

 

200

קולקציית שמלות הערב והכלות 2016 של בית האופנה,LUMINARY בעיצובה של  ליהיא שמריך-כהן,  היא שילוב של רומנטיקה קלאסית עם נגיעות עכשויות ומודרניות, המורכבת מחומרים ובדים יוקרתיים של תחרות, סולטיס, פנינים וחרוזים בעבודת יד.

204

בקולקציה 14 דגמים של שמלות, חצאיות קלוש, ודגמים המשלבים שני חלקים שניתן לעשות ביניהם Mix&Match. כל שמלה מותאמת ללקוחה באופן אישי ולפי מידה וניתן גם להשכיר שמלות מהקולקציה שלצידה הינומות וכיסויים לחופה להשכרה גם כן. ההשראות לקולקציות הערב והכלות הן יותר אוויריות ומושפעות מגורמים רבים, טבע, תמונה, בד מיוחד או תחושה שהיא רוצה להעביר ללקוחה.

205

ליהיא שימריך-כהן בת 30 מגיעה מבית שנושם וחי עיצוב, אמא אדריכלית פנים. בוגרת מכון אבני (2012) הקימה את המותג Luminaryבשנת 2013, למותג חנות קסומה ברחוב דיזינגוף המוכר שמלות כלה, שמלות ערב, ופריטי יומיום.

203

“המטרה שלי כשאני מעצבת את הקולקציות שלי בין אם זה הערב ובין אם זה הכלות היא לגרום ללובשת להיראות הכי טוב שאפשר ההשראות לקולקציות הערב והכלות שלי הן יותר אוויריות, ההרגשה שאני רוצה לגרום ללקוחה לחוות, וזה יכול לבוא מכל מקום, טבע, תמונה , או בד מיוחד שיכול להשפיע על כל הקולקציה. אני עובדת עם הבדים היקרים והאיכותיים ביותר ובהקפדה לא מתפשרת על גזרות ותפירה.. כשמישהי בוחרת לקנות אצלי שמלה לאחד מהרגעים החשובים בחייה, מבחינתי אין סיפוק גדול יותר..”

מעצבת שמלות הכלה והערב גליה להב

201

בשבוע האופנה בניו יורק אשר נפל בפתחו של עונת החתונות בישראל, הציגה מעצבת שמלות הכלה והערב גליה להב את קולקציית סתיו-חורף 2016-2017 במרכז ניו יורק  באולם האורבאני.

202

התצוגה נפתחה עם קולקציית הקוטור העשירה שהתאפיינה העונה הנוכחית בקווים חובקי גוף, שובלים מהודרים ועיטורים מורכבים שהעניקו נופך מלכותי לכלל התצוגה. בהמשך הוצג קו שמלות הכלה הצעיר “Gala”  אלגנטית, בסגנון הוט קוטור העשויה מבדים צרפתיים עם מורכבות בפרטים הקטנים וטוויסט משוחרר וטרנדי הנוטה למראה הטבעי. את התצוגה סגרה קולקציית הערב היוקרתית שהתאפיינה בגזרות ובדים נועזים לנשים מלאות בטחון עצמי. עם קווים מחמיאים, גזרות מחבקות ותחרות עדינות, הצליחה הקולקציה להפתיע ולרגש את הקהל כולו.

206

גליה להב,  מציעה שמלות עבור נשים עוצמתיות ואלגנטיות קבעה רמת איכות חדשה של אופנה עילית בעיצוב שמלות הכלה בארץ ובעולם, שמלותיה נמכרות בשלוש חנויות בלעדיות – סניף הדגל הגדול בתל אביב, סניף נוסף באשדוד וחנות הדגל שחתמה את הצלחתה בזירה האמריקאית בשנה החולפת,בשדרה המרכזית בבוורלי הילס בלוס אנג’לס. כמו כן מוצעות  השמלות למכירה במעל 40 חנויות ברחבי העולם, מהבוטיק היוקרתי בגדורף גודמן בניו יורק, לבראונס בלונדון, לMonarca קוטור, שנחאי ועוד.

יופי באזז

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

נושא

ההודעה שלך