טבע נאות מתחברת לסטייל האישי שלך

“טבע נאות” חלוצת נעלי הנוחות בישראל ומהמובילות בשוק העולמי זיהתה את מגמת הפרסונליזציה בה ניתנת האפשרות ללקוח להיות חלק מיצור המוצר הסופי עפ”י סטייל האופנה האישי שלו ומשיקה אפליקציה חדשנית במסגרתה יוכלו הצרכנים באמצעות אתר האינטרנט לבחור דגם נעל מתוך מגוון דגמים מובילים של החברה ולהתאים באופן אישי דגמים בעורות ובצבעים ובחומרים שאינם חלק מהקולקציות הקבועות של המותג לאחר ההזמנה ייוצרו עבור הלקוחות הנעליים שהזמינו באופן אישי ובעבודת יד במפעל בקיבוץ נאות מרדכי.

בקיץ שעבר ערכה חברת טבע נאות פיילוט במהלך חודש אוגוסט, במהלכו בדקה את ההתכנות של הפרויקט, ולאור התוצאות המצוינות הוחלט להשקיע באפליקציה אינטרנטית מתקדמת שתאפשר ללקוחות הזמנת נעליים בעיצוב אישי במשך כל השנה.

“בניגוד לחברות המייצרות מחוץ לגבולות ישראל, טבע נאות מייצרת את כל מוצריה כאן בארץ, מה שמאפשר לנו לייצר נעל מותאמת אישית לצרכן ולספק לו אותה תוך זמן קצר” מסר לנו מנכ”ל החברה, מיכאל אילוז. “הקיץ אנו ערים למגמה צרכנית ההולכת וגוברת של נעלי הנוחות, ואנו נותנים לכך מענה ומאפשרים ללקוחותינו להזמין נעליים המיוצרות במיוחד עבורם ומותאמות לטעמם האישי. הנעליים מיוצרות כולן בעבודת יד במפעל בקיבוץ נאות מרדכי, מה שהופך אותן למוצר ‘כחול לבן’ קלאסי. “

ענבר בזק, מנהלת השיווק של טבע נאות הוסיפה: “זיהינו מגמה גוברת והולכת בתחום ההלבשה וההנעלה בעולם של פרסונליזציה שהלקוחות מעצבים לעצמם את פרטי הלבוש שהם רוכשים, תוך שהם מביעים את הסגנון האישי שלהם בתוך העיצוב. בפיילוט שערכנו בקיץ התגובות לאפשרות לעצב נעל באופן אישי היו נהדרות, ולכן החלטנו להגדיל את הפעילות לדגמים נוספים ולקיימה לאורך כל חודשי השנה”.

 

יופי באזז

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

נושא

ההודעה שלך