“קריסטלן בי” מותג הנעלים והתיקים משיק את חורף 2015

רשת מותג הנעליים “קריסטלן בי” מתאפיינת בדיוק ובנוחות ולא שוכחת את הגימור המושלם ומיועדת לנשים טרנדיות ואפנתיות אך ויחד עם זאת שומרות על סגנון אישי ואינדיבידואלי.

 


 

בקולקציית החורף מגוון נעליים אופנתיות, המתאימות לבוקר והן לערב בה כל אשה יכולה למצוא את הנעל או את את התיק המשקפים את האישיות של הנועלות החל ממגפיים עם עקב גבוה ועד לנעל שטוחה במגוון עיצובים וסגנונות ובמגוון גבהים של עקבים. 

 

 

מעצבי המותג שואבים את השראתם מהטרנדים הגדולים בעולם ולצד האופנתיות שומרים גם על נוחות תוך כדי הקפדה על איכות חומרי גלם איכותיים ומשתמשים בעורות משובחים בעלי טקסטורות מיוחדות, היוצרות עיצובים מיוחדים כל זאת ניתן למצוא אף בקולקציית חורף 2015 שמתאימה לנשים שרוצים לשמור על פאסון ומקוריות במראה שיקי ייחודי המתאים לטעם ולסגנון אישי היכולות למצוא נעליים אופנתיות,  נשיות המשקפות את האישיות של הנועלות אותן אשר יתאימו הן לבוקר והן לערב. החל ממגפיים עם עקב גבוה ועד לנעל שטוחה במגוון עיצובים וסגנונות ובמגוון גבהים של עקבים.

 

 

המותג “קריסטלן בי” קיים כ-22 שנה, והפך לידוע ומוכר באירופה לפני כ-10 שנים תחת השם ״מוסט״ ופרושה באוסטריה,לוקסמבורג, הונגריה, בולגריה, צרפת, ארה״ב, ישראל ואפילו במונגוליה וברומניה קיימם 17 חנולפני מס׳ שנים נעשה תהליך לשינוי שם המותג ל״קריסטלן בי״ מ״מוסט״. בעלי המותג הרומנים הם רוברטו בטלן, ואשתו קריסטינה בטלן, שעל שמה קרוי המותג – קריסטינה הלנה בטלן (קריסטלן בי). בישראל יובאה הרשת ע״י רונית שמש בתחילת 2010 ונפתחה החנות הראשונה במרץ 2010 בקניון הסיטי באשדוד, לאחר שנה וחצי באוגוסט 2011, נפתח הסניף השני הנחשב היום לסניף הדגל, בקניון הזהב.

 

יופי באזז

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

נושא

ההודעה שלך