הטרנד הצבעוני שולט בתכשיטי רויאלטי ל-2015

המייחד את קולקציית תכשיטי “רויאלטי” לשנת 2015, היא צבעוניות אבני החן בגוונים עדינים של צבעי פסטל כמו: ורוד, כחול ירוק, חום, שחור לצד לבנים, בנוסף הקולקציה מחולקת למס’ סדרות המשלבות מוטיבים ייחודים המאפיינים את הטרנדים והמגמות החדשות של עולם התכשיטים לשנת 2015.

 

 

 

ROYAL COLLECTION בהשראה הלקוחה מבתי המלוכה, שלאחר הצלחתה המסחרית הוחלט להרחיב את הסדרה ולשלב בה גם אבני חן כמו פינק, אמטיס, בלו לונדון, אמרלד  ספיר.

 

THE ROCKS COLLECTION קולקציה שהורחבה והותאמה לטרנדיות העכשוית עם הצהרה אופנתית  ע”י שילוב אבני חן כמו אבני ספיר כחולים, צהובים או לבנים וכן אמרלד, אבני החן מגיעים  במראה ובגודלם הטבעי בהתאם לגוש הגלם שממנו יוצרים את התכשיט בתוספת פריטים ועיצובים המשלבים אבני חן ויהלומים לבנים להענקת מראה יוקרתי. הטבעות משובצות באבני חן יקרות או יקרות למחצה.

 

Color Collection3 סדרת תכשיטים חדשה המשלבת בתוכה 3 גוונים של יהלומים המשובצים בתוך אותו תכשיט כמו שחור שמפניה ולבן. בנוסף מבנה התכשיט בנוי כמבנה תלת מימד תוך שימוש במשטחים קמורים וקעורים בשילוב 3 גווני היהלומים היוצרים מראה עמוק ומרשים של התכשיט.

 

Rose gold collection עונה שניה שבה הזהב האדום ממשיך לצבור דומיננטיות בענף התכשיטים והשעונים. הקולקציה הנוכחית משלבת בתוכה שילוב של יהלומים לבנים וזהב אדום בטקסטורות שונות כמו זהב אדום מבריק, זהב אדום מרוקע, זהב אדום בגוון משי מט.

 

 

GOLD COLLECTION קולקציית טבעות חדשה אשר מציעה מגוון רחב של עיצובים בכל גווני הזהב: זהב צהוב, אדום, לבן ובשיבוץ יהלומים. בקולקציה טבעות משולבות זו בזו עם נגיעות יהלומים, טבעות בזהב צהוב ואדום משובצות בעשרות יהלומים, כאשר השילוב בין הזהב והיהלומים המשובצים יוצר מראה יוקרתי ואלגנטי.

 

THE SPARKLING COLLECTION קולקציית היהלומים: תכשיטי היהלומים מעוצבים ביהלומים בשילוב של זהב לבן אדום או צהוב. בעיצובים המתבססים על היופי הטבעי של  היהלומים החיתוכים והשילובים של היהלומים מגיעים בצורה גיאומטרית.

 

Small gifts collection קולקציה של תליונים קטנים ואופנתיים מעוצבים במגוון רחב של מוטיבים משובצים באבני חן וביהלומים מגיעים בשילובים של זהב לבן, אדום וצהוב בשיבוץ יהלומים לבנים שחורים ושמפניה. 

הקולקציות ברשת מתעדכנות באופן שוטף וקבוע אספנו כמה מוטיבים מרכזיים שיובילו את הטרנדים בעונה הקרובה. להשיג ברשת רויאלטי בלעדית ברחבי הארץ.

 

 

 

יופי באזז

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

נושא

ההודעה שלך