אלכסנדר וונג ל-H&M על המסלול בניו-יורק

 ג’סיקה סטיין, דקוטה פניניג, קים מאורה, מרי ג’יי בליי היו בין המוזמנים שצפו בקולקציה הספורטיבית שעוצבה על ידי אלכסנדר וונג ל-H&M…

 

הקולקצייה  בסגנון העתידני שעוצבה בבניין הארמורי בניו יורק שהפך מאצטדיון אתלטיקה לזירת אופנה זכתה לתגובות נלהבות כמו זו של ג’סיקה סטיין שאמרה: “אני מאד אוהבת את אלכסנדר שלוקח את בגדי הרחוב והופך אותם לאופנה זה מדהים איך שיתופי הפעולה של H&M מנגישים את האופנה העילית לקהל הרחב כך שהוא יכול להרשות לעצמו לרכוש אותה.”

  

“הקולקציה הזו לוהטת, היא מעיפה, היא בועטת, היא הכל יחד. אני מתה על זה.” אמרה מרי ג’יי בלייג’ די-ג’יי Jesse Marco התחיל את המסיבה לאחר התצוגה, בעוד המסלול הופך לבמת ריקודים. מיד אחריו עלתה זמרת ההיפ הופ Sharaya Jוחיממה את הקהל לקראת  הופעתה המפתיעה של מיסי אליוט אשר ביצעה את להיטיה הגדולים, ביניהם את “Get Ur Freak On” ו- “Work it”. המפיק והדיג’יי  Diplo המשיך את החגיגה והקפיץ את הקהל עד לשעות הקטנות של הלילה.

מלבד סלבס ועיתונאים מכל העולם, נכחו בלוקיישן מעריצים של שני המותגים, שזכו בכרטיסי זהב ובכניסה לאירוע ההשקה הנחשק, בתא הגרלה ייחודי שמוקם בחנויות נבחרות ברחבי ניו יורק בשבועות האחרונים. אירוע ההשקה היה מלא אנרגיה מתחילתו. פעלולני פארקור פתחו את הערב והלהיבו את הקהל שישב ביציעים והריע להם עם כפפות אגרוף וגופיות עם כיתוב Team H&M ו Team Wang.  “החגיגה הערב באמת שיקפה את הסגנון והקצב  של קולקציית  .Alexander Wang x H&M זה היה המפגש האולטימטיבי בין אופנה לספורט והיה מושלם להשיק אותה כאן בניו יורק,” אומרת מרגרטה ון דן בוש, היועצת הקריאטיבית של H&M.

הקולקציה תהיה זמינה לקהל הרחב בכ-250 חנויות H&M ברחבי העולם ואונליין החל מה- 6 בנובמבר.

 

 

יופי באזז

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

נושא

ההודעה שלך