הלבשה תחתונה למידות גדולות ברשת “את”

הקושי במציאת חנויות למידות גדולות מקשה באופן קבוע על אותן הנשים שזקוקות לחזיות במידות גדולות אם בעבר כמעט ולא ניתן היה למצוא חזיות המתאימות לחזה גדול, היום הכל השתנה, חזה גדול הוא סמל לנשיות וסקסיות ומקבל את מלוא הכבוד המגיע לו בכל חנות לבני נשים המכבדת את עצמה.

 

ישנה חשיבות מאוד גדולה בבחירת חזייה למידות גדולות. לבישת חזייה שאינה מתאימה יכולה לצור כאבי גב וכתפיים ונזקים בלתי הפיכים לגוף וזו הסיבה צאת באסטרטגיה חדשה למידות גדולות ולנשים בעלות חזה גדול דפנה מור, מנכ”ל והידועה כחלוצת ההלבשה התחתונה ובעלת וותק וניסיון של שנים הגיעה למסקנה הזו לאחר שנוכחה לדעת שאין מענה לנשים בעלות חזה גדול יותר מהממוצע פתחה מחלקה מיוחדת לחזיות למידות גדולות בשלל צבעים, צורות, דגמים ובדים. 

 

הנה מספר טיפים שיקלו עליך בעת בחירת החזייה:

כאשר את בוחרת חזייה לחזה גדול חשוב לזכור כי מוטלת עליך אחריות כבדה! מטרתה גם לעמוד במשקל החזה (ידעת שזוג שדיים במידה D יכול לשקול בין 7-10 ק”ג !!) וגם להעלות ולתמוך בשדיים (להגביה אותם לאמצע בית החזה, בין המרפק לכתף).

חשוב שהחזייה לא תציק ולא תהיה רופפת מדי או הדוקה מדי וכמובן שתהיה סקסית ונוחה. לכל אישה יש רצונות וצרכים שונים ולכן חשוב למדוד את החזייה לפני הקניה ולהתייעץ עם המוכרות בחנות.

יש לוודא כי הרצועה שסביב הגוף נמצאת במצב אופקי ומקבילה לרצפה, שלא תמשך כלפי מעלה ושלא תהיה מתוחה מדי שבקושי תוכלי לנשום..

יש חזיות מיני מייזר שמקטינות את החזה בעד 2 מידות לנשים שרוצות להקטין ללא ניתוח.

מידת חזייה מורכבת מהקאפ שהוא עומק הגביע ומההיקף של הגוף. אורך הרצועה מתבסס על היקף בית החזה מתחת לשדיים כמו 75, 80, 85 בסנטימטרים. לדוגמא: 75 הוא בעצם 75 ס”מ. עומק הגביע מצוין באותיות A,B,C,D,F,G,H,I,J  וכו’. ברשת “את” לבני נשים יש חזיות עד קאפים G,H,J.

שווה להשקיע בחזייה שיושבת עליך טוב, שנראית עליך מצוין ושגורמת לך להרגיש טוב.

 

 חודש מידות גדולות ברשת “את”מבצע עד ה-31/01/15 בואי קני חזייה במידה גדולה (מידה D ומעלה) ותקבלי :

התאמה אישית הכי מקצועית שיש בארץ, פיג’מה מקולקציית חורף 2015 ב 49.90 ₪ בלבד (יש להגיד את הקוד BIG50)

תביאי גם חברה עם חזה גדול וגם היא תקבל את ההטבה.

יופי באזז

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

נושא

ההודעה שלך